Mobil | Tarsus Ekspres

Kani Yurtseven kızını nişanladı

Tarsus’un renkli siyasetçilerinden Ak Parti eski yöneticilerinden Mustafa  Kani Yurtseven, kızını nişanladı.

 Remziye ve Mustafa  Kani Yurtseven’in güzel kızları  Derya Yurtseven ile Cemile ve Mehmet Yıldızhan çiftinin yakışıklı oğulları Ayhan Yıldızhan düzenlenen muhteşem bir törenle nişanlanarak evliliğe ilk adımı attılar.

Mithatpaşa semt sayanının bahpçesinde düzenlenen  nişan törenine özellikle Ak Partili belediye başkan aday adayları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeliri ve Ak Parti yöneticilerinden bazıları katılarak iki ailenin mutluluğuna ortak oldular..

Gençlerin nişan yüzüklerini Ak Parti Tarsus belediye başkan aday adaylarından İbrahim Gül  ve işadamı Ali Yıldırım takarken gençleri tebrik etti.

Gazetemiz kurucusu Mustafa Erdoğan ve bazı basın mensuplarının da katılarak yalnız bırakmadığı Yurtseven ve Yıldızhan aileleri, gelen konukları ile yakından ilgilenirken kendi örf ve geleneklerine göre yaptıkları nişan töreninde davetlilerin büyük bölümü uzun bir halay ekibi oluşturdu. Özel orkestra eşliğinde yapılan nişan töreni saat 14.00’den 21.00’e kadar devam ederken gençlerin mutluluklarına ortak oldular. Bizde Derya Yurtseven ve Ayhan Yıldızhan’ı tebrik ediyor, nişanlarının hayırlı olmasını  diliyoruz. Allah en kısa zamanda tamamına erdirsin diyoruz.

Bu arada Yurtseven ve Yıldızhan ailelirinide kutluyoruz.

Copyright © 1980 | tarsusekspres.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır.